Zapraszamy na bezpłatne doradztwo dotyczące programu Młodzież w działaniu

2 listopada 2011 r. mija ostatni w tym roku termin składania wniosków do Programu Młodzież w działaniu. Wojciech Spychała ze Stowarzyszenia POLITES (pełniący rolę konsultanta w województwie zachodniopomorskim i lubuskim) zaprasza na konsultacje pomysłów oraz wniosków o fundusze.

miejsce: SCWOP Sektor 3 (pl. Szarych Szeregów, IV piętro):
czas: 10 października 2011, godz. 10.00 – 11.00 lub
11 października 2011, godz. 14.00 – 15.00

kontakt z prowadzącym pod adresem wspychala@gmail.com.

Program „Młodzież w działaniu” to program Unii Europejskiej wspierający uczestnictwo w kształceniu pozaszkolnym, czyli edukacji pozaformalnej. Umożliwia nawiązywanie kontaktów międzynarodowych i wymianę doświadczeń. Zachęca do podejmowania różnorakich działań na rzecz społeczności lokalnej, służących również indywidualnemu rozwojowi.

Młodzież w działaniu wspiera młodzież i osoby pracujące z młodzieżą nie tylko poprzez finansowanie ich projektów, ale także poprzez udostępnianie im informacji, organizowanie szkoleń oraz tworzenie możliwości przygotowywania i realizowania różnorodnych działań z partnerami w całej Europie i poza jej granicami.

Stowarzyszenie POLITES jest częścią Regionalnych Struktur Wsparcia Programu Młodzież w działaniu i posiada status Ośrodka Szkolącego dla województwa zachodniopomorskiego oraz województwa lubuskiego. Tu dowiesz się więcej o tym, jak otrzymać dofinansowanie na swoje pomysły: wymiany międzynarodowe, lokalne działania młodzieży, szkolenia dla osób pracujących z młodzieżą.

 

Serdecznie zapraszamy!