… czyli co porabiają i polecają szczecińskie NGO?

ZLOT OPIEKUNÓW SKKT
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze – Oddział Szczeciński. W dniach 2-4 września 2011 r. organizowany będzie w Szczecinie XII Zlot Opiekunów SKKT. Program zlotu zakłada m.in. spotkanie z władzami miasta, zwiedzanie miasta, koncert zespołu Do Góry Dnem. Więcej informacji na stronie www.szczecin.pttk.pl
STOWARZYSZENIE BIBLIOTEKARZY POLSKICH OKRĘG ZACHODNIOPOMORSKI
W dniach 5-7 września 2011 r. odbędzie się w Gdańsku VI Konferencja Naukowa „INFOBAZY 2011 Nauka, Projekty Europejskie, Społeczeństwo Informacyjne”. Więcej informacji TUTAJ.
ODDZIAŁ ZACHODNIOPOMORSKI POLSKIEGO ZWIĄZKU GŁUCHYCH
W dniu 7 września 2011 r. zaprasza na spotkanie w Gryficach. W godzinach od 15.00 do 18.00 odbędzie się już ósme, ostatnie z serii spotkań na rzecz zatrudnienia adresowanych do osób z wadą słuchu oraz pracodawców, organizowane w ramach kampanii. Całe spotkanie będzie tłumaczone symultanicznie na język migowy. Więcej informacji na stronie www.
REGIONALNE CENTRUM INFORMACJI EUROPEJSKIEJ W SZCZECINIE
Zaprasza na szkolenie dla osób z pomysłem na biznes.  Bezpłatne szkolenie dotyczy m. in. opracowania modelu biznesowego, prezentacji przed inwestorami i przygotowania biznespalnu. Szkolenie jest prowadzone w formie warsztatów. Wszystkie zajęcia odbywają się w języku angielskim. Więcej informacji na stronie RCIE.