Masz pomysł na działanie promocyjne dotyczące własnej organizacji? Zgłoś swój pomysł do nas i otrzymaj 400 zł wsparcia na jego realizację.

Po raz kolejny zapraszamy organizacje pozarządowe działające na terenie Szczecina do zgłaszania pomysłów, które dotyczą promowania własnej działalności.

Najlepszy – sfinansujemy w wysokości 400 zł w ramach bonu promocyjnego. Pomysł wykorzystania może dotyczyć zakupu i produkcji np. form drukowanych – plakatów informacyjnych, broszur/ ulotek, wizytówek, folderów czy innych jak gadżety, długopisy, breloki, smycze, reklama promocyjna, medialna, wykorzystanie monitorów w komunikacji miejskiej. Otwieramy morze możliwości a to co zostanie sfinansowane zależy jedynie od pomysłu i kreatywności organizacji. Środki finansowe kierowane są na działalność organizacji i nie może pokrywać wydruku czy produkcji materiałów promocyjnych związanych z określonym działaniem organizacji czy realizowanym projektem, zadaniem publicznym. Poprzez bon chcemy dać Wam możliwość wyprodukowania materiałów, które przysłużą się promocji organizacji jako całości.

Biorąc pod uwagę ograniczone środki na realizację bonu sfinansowane zostaną, przede wszystkim, materiały które są gotowe do produkcji czy wypuszczenia a brakuje środków na ich realizację (w ramach bonu nie ma możliwości opłacenia kosztów związanych z umowami osobowymi np. z grafikiem).


Pomysły na realizację bonu promocyjnego można zgłaszać poprzez formularz dostępny TUTAJ.

Na zgłoszenia czekamy w dniach 5 – 16 lutego2018. Z wybraną organizacją skontaktujemy się w celu rozpoczęcia realizacji bonu.