Serdecznie zapraszamy Waszą organizację do wzięcia udziału w bezpłatnej akcji promującej szczecińskie organizacje pożytku publicznego oraz zachęcającej mieszkańców do przekazywania 1% podatku dochodowego za rok 2021 na realizację dalszych Waszych działań.

W tym celu Miasto Szczecin we współpracy z serwisem Wspieram.to oraz Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 opracowało specjalną stronę www. pod hasłem „Poznaj i wspieraj szczecińskie organizacje” – dedykowaną właśnie Wam! Wierzymy, że strona pomoże przybliżyć mieszkańcom miasta Waszą działalność i jeszcze skuteczniej wspierać  i promować realizację Waszych projektów.

Posłużą do tego tzw. „wizytówki”, które przygotujemy dla każdej organizacji indywidulanie w oparciu o informacje nadesłane przez Was za pomocą formularza online.

Wizytówki zawierać będą z informacje jak najlepiej Was wesprzeć (numer KRS) i poznać (opis, odnośniki do stron www. czy mediów społecznościowych) oraz mechanizm płatności by mieszkańcy mogli Was wspomóc online,  w sposób szybki i wygodny.

Prosimy o potwierdzenie chęci uwzględnienia Waszej organizacji na stronie poprzez wypełnienie krótkiego formularza, dostępnego TUTAJ w terminie do 21 stycznia 2022 r.

Nadesłane informacje pozwolą uruchomić stronę, które planujemy już niebawem ! W dokumencie wystarczy wskazać jedynie: nazwę organizacji, numer KRS, adres e-mail, adres strony www. a całość nie zajmie Wam więcej niż kilkanaście sekund. Wizytówki będą pojawiać się na stronie w kolejności nadsyłania Waszych odpowiedzi, warto więc dołączyć je jak najszybciej jako że zbliża się czas rozliczeń z uwzględnieniem wsparcia wybranych organizacji.

Obecność na stronie „Poznaj i wspieraj szczecińskie organizacje” nie wiąże się z żadnymi opłatami.


WAŻNE: Wizytówki to tylko pierwszy krok w całej kampanii wspierającej akcję 1 %. Kolejnym będą: bezpłatne szkolenia marketingowe przygotowane przez grupę Wspieram.to, dzięki którym nabędziecie umiejętności skutecznej promocji Waszych działań, a także bezpłatna aplikacja dla mieszkańców do rozliczania PIT z listą uprawnionych szczecińskich OPP do wyboru. O szczegółach będziemy informować Was już niebawem.

Gorąco zachęcamy do udziału w akcji każdą szczecińską organizację pożytku publicznego uprawnioną do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2021 i dołączenia do grona organizacji, które pragną promować swoje działania !

Wszelkich informacji oraz wsparcia technicznego udziela Pani Dominika Zabrocka z serwisu Wspieram.to pod adresem e-mail: dominika@wspieram.to.

cid:image001.png@01D8093F.75A9C6C0