Masz pomysł na działanie promocyjne dotyczące własnej organizacji? Zgłoś swój pomysł do nas i otrzymaj 400 zł wsparcia na jego realizację.

Zapraszamy organizacje pozarządowe działające na terenie Szczecina do zgłaszania pomysłów, które dotyczą promowania własnej działalności. Najlepszy – sfinansujemy w wysokości 400 zł w ramach bonu promocyjnego. Pomysł wykorzystania może dotyczyć zakupu i produkcji np. form drukowanych – plakatów informacyjnych, broszur/ ulotek, wizytówek, folderów czy innych jak gadżety, długopisy, breloki, smycze, reklama promocyjna, medialna, wykorzystanie monitorów w komunikacji miejskiej. Otwieramy morze możliwości a to co zostanie sfinansowane zalezy jedynie od pomysłu i kreatywności organizacji.

Biorąc pod uwagę ograniczone środki na realizację bonu sfinansowe zostaną, przede wszystkim, materiały które są gotowe do produkcji czy wypuszczenia a brakuje środków na ich realizację.


Pomysły na realizację bonu promocyjnego można zgłaszać poprzez formularz dostępny TUTAJ.

Na zgłoszenia czekamy do 5 grudnia 2017 roku. Z wybraną organizacją skontaktujemy się w dniu 6 grudnia 2017 roku w celu rozpoczęcia realizacji bonu.


Zapraszamy i życzymy powodzenia!