Już 3 września o godz. 18:00 w Barze Czystym (Deptak Bogusława) odbędzie się 3. spotkanie w ramach TechKlub Szczecin!

Sieć TechKlubów to nowa inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. "Nowe Technologie Lokalnie" realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W 13 miastach Polski co miesiąc odbywają się spotkania przedstawicieli organizacji pozarządowych, lokalnego biznesu, samorządu czy świata nauki. Pod okiem Lidera TechKlubu z zaproszonymi gośćmi specjalnymi rozmawiamy na temat technologii i tego jak można je wykorzystywać, aby praca stawała się lepsza i wydajniejsza. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Dołączajcie!

Program 3. spotkania TechKlub Szczecin! Zaczynamy o godzinie 18.00! Prosimy o punktualność. Ponieważ dysponujemy ograniczoną ilością miejsc, prosimy nie zgłaszać swojego udziału w przypadku, gdy nie ma pewności, czy będziecie mogli wziąć udział w wydarzeniu. (link do rejestracji online LINK)

  • 18:00 – TechKlub – podsumowanie i kwestie organizacyjne / Katarzyna Monkiewicz
  • 18:15 – Myśl globalnie, działaj lokalnie / Dorota Korczyńska – Wiceprzewodnicząca Szczecińskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego (prelekcja + sesja Q&A)
  • 19:00 – wystąpienie drugiego Prelegenta (prelekcja + sesja Q&A)
  • 19:45 – TechKlub w październiku – po co, dla kogo, o czym / Katarzyna Monkiewicz, Konrad Frontczak (dyskusja)
  • 20:00 – Networking! Rozmawiamy! Wymiana wizytówek!

Goście specjalni:

  • Dorota Korczyńska – Wiceprzewodnicząca Szczecińskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Magister politologii Uniwersytetu Szczecińskiego, specjalizacja Integracja Europejska, Główna Specjalistka w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego, gdzie zawodowo i z pasji zajmuję się funduszami unijnymi i rozwojem regionalnym.
    Motto brzmi: Żadnych wymówek. Działaj społecznie i skutecznie.
  • kolejny prelegent wkrótce