Współpraca z lokalnymi mediami może wydawać się trudna. Daniel Źródlewski, rzecznik prasowy Muzeum Narodowego w Szczecinie, pokaże że jest to tylko złudzenie. Wybrana grupa otrzyma bon medialny.

Podczas warsztatu przedstawiciele organizacji lub aktywnych grup nieformalnych będą pracować nad stworzeniem planu promocji wydarzeń. Spośród opracowanych planów prowadzący wybierze 1, który zostanie wsparte, częściowo lub w całości, przez Centrum Wspierania w ramach działań współpracy i aktywizacji NGO. Wybrany pomysł otrzyma bon medialny w wysokości 400zł z przeznaczeniem na artykuły sponsorowane.

Jest jedno "ale". Aby otrzymać bon, grupa musi wyrazić zgodę na upublicznienie wypracowanego planu. Dzięki temu inni aktywni będą mogli stworzyć własne wydarzenia w oparciu o dobre rozwiązania. 


Gdzie: Sektor 3 Szczecin, al. Wojska Polskiego 63, sala multimedialna
Kiedy: 21 listopada 2017 w godzinach 15.00 – 20.30,
Formularz zgłoszeniowy


Ważne informacje:

  • do udziału w warsztacie mogą się zgłaszać przedstawiciele organizacji lub grup nieformalnych, preferowane są grupy (maks. 3osobowe),
  • każdy członek grupy musi uzupełnić formularz zgłoszeniowy,
  • maksymalna liczba uczestników biorących udział w warsztacie – 15 osób,
  • nie obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy – przy rekrutacji będzie brany pod uwagę pomysł na wydarzenie,
  • poziom warsztatu – średnio zaawansowany,
  • w przypadku nieobecności grupa traci możliwość uzyskania bonu oraz nie będzie brana pod uwagę przy kolejnych rekturacjach na szkolenia/mini szkolenia Sektor 3 Szczecin,
  • grupa która otrzyma bon od CWOP Sektor 3 wyraża zgodę na upublicznienie na stronach Sektor 3 Szczecin i w mediach społecznościowych wypracowanego planu. 

Szkolenie prowadzi Pan Daniel Źródlewski – rzecznik prasowy Muzeum Narodowego w Szczecinie, rzecznik prasowy Festiwalu Kontrapunkt.

Aby uczestniczyć w szkoleniu należy:

  • zapoznać się z regulaminem szkoleń (LINK),
  • wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod (LINK),
  • potwierdzić swoją obecność na szkoleniu po otrzymaniu maila z informacją o zakwalifikowaniu.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail biuro@sektor3.szczecin.pl. Na zgłoszenia czekamy do 17 listopada, informacje nt. zakwalifikowania prześlemy tego samego dnia. Serdecznie zapraszamy!

UWAGA! SCWOP Sektor 3 zastrzega sobie prawo do nieprzyjmowania zgłoszeń od osób, które w przeszłości zostały zakwalifikowane do uczestnictwa w innym szkoleniu i nie wzięły w nim udziału bez uprzedniego zawiadomienia o nieobecności.