Starcraft® II 2013 World Championship Series Grand Finals zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji inicjatywa Forge of Stars oraz Barcraft Szczecin zapraszają już w najbliższą sobotę.

9 listopada do Kicker Pub w Szczecinie na relację na żywo z ostatniego dnia rozgrywek WCS. Start o godzinie 16:00, wstęp wolny. W planie moc atrakcji, w tym drużynowy turniej Starcraft II: Heart of the Swarm w formacie 2 na 2, konkursy w których każdy ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody, drinki w tematyce Starcraft oraz 15% rabat na pizzę od Night Pizza Szczecin.

Finały tegorocznego WCS będą wyjątkowe dla wszystkich entuzjastów serii Starcraft. Wracają na Blizzcon®, na którym w 2011 roku zebrały gigantyczną widownię oraz były sceną tytanicznych zmagań zawodowych graczy Starcraft II. Dodatkowo są pierwszą okazją do wyłonienia najlepszego gracza w Heart of The Swarm. O ile zeszłoroczne finały WCS były fantastyczną gratką fanów Starcraft II, to ich tegoroczna odsłona była sceną dla gry na zupełnie nowym poziomie. W wielkich finałach, podsumowujących trzy sezony niesamowitej rywalizacji i dominacji Koreańczyków we wszystkich regionach WCS, zmierzy się ze sobą szesnastu najlepszych graczy rywalizujących o łączną pulę nagród w wysokości 250 000 USD. Mówiąc krótko: finały WCS 2013 to turniej, który koniecznie trzeba zobaczyć!

Prócz niesamowitych emocji e-sportowych związanych z Blizzconem czekają na Was dodatkowe atrakcje. Wydarzenie rozpocznie się drużynowym turniejem Starcraft II: Heart of the Swarm w formacie 2 na 2. Zapisy do turnieju trwają do 9 listopada do godziny 15:00. Ilość miejsc jest ograniczona do zaledwie 8 drużyn dwuosobowych. Nie czekajcie więc dłużej i wysyłajcie zgłoszenia na adres turniej@forgeofstars.com. Dla zwycięzców przewidziano następujące nagrody:

Pierwsze miejsce

  • nagroda główna – dwa zaproszenia na dwie gry w LABIRYNT Laser Tag Szczecin dla 4 osób,
  • upominek w postaci 100 zł do wykorzystania na barze w Kicker Pub,
  • dwie książki Starcraft II: Punkt Krytyczny Christie Golden,
  • dwa pendrive'y o pojemności 2GB.

Drugie miejsce

  • dwa zaproszenia na dwie gry w LABIRYNT Laser Tag Szczecin dla 2 osób,
  • dwie książki Starcraft II: Punkt Krytyczny Christie Golden,
  • dwa pendrive'y o pojemności 2GB.

Trzecie i czwarte miejsce

  • dwa pendrive'y o pojemności 2GB,
  • vouchery na dwie dowolne pizze w Night Pizza Szczecin.

Zwycięska drużyna otrzyma również czempiońskie wiadro czipsów. Każdy z uczestników będzie miał też prawo do zabrania ze sobą do domu jednego z 16 plakatów przedstawiających uczestników tegorocznego WCS Grand Finals.

Na tym jednak nie koniec. Wszystkich widzów zapraszamy do udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. W planie między innymi loteria, konkurs bracketowy oraz konkurs wiedzy o Starcraft. Do zgarnięcia czekają vouchery na kartę rabatową Elite Card, książka Starcraft II: Punkt Krytyczny, pendrive'y o pojemności 2GB, voucher na pizzę od Night Pizza Szczecin, a także klucz do dodatku Starcraft II: Heart of the Swarm!

Nie zastanawiaj się więcej. Dołącz do miłośników e-Sportu z inicjatywą Forge of Stars w najbliższą sobotę 9 listopada w Kicker Pub. Oglądaj z nami najlepszych profesjonalnych graczy zawodowych Starcraft II, graj w turnieju i zgarnij nagrody w konkursach.

Forge of Stars: Barcraft 2013 Starcraft II World Championship Series Grand Finals

 

•         w programie: relacja na żywo z 2013 Starcraft II World Championship Series Grand Finals, drużynowy turniej Starcraft II: Heart of the Swarm (2 vs 2) oraz konkursy dla uczestników wydarzenia

•         miejsce: Kicker Pub, ul. Opłotki 2 w Szczecinie

•         termin: 9 listopada 2013 (sobota)

•         godziny: 16.00 – 03:00

•         wstęp: wolny

•         warunki uczestnictwa: wstęp dla uczestników powyżej 16 roku życia.

 

Wspierają nas: Kicker Pub, LABIRYNT Laser Tag Szczecin, Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor3, Elite Card, Wordcraft Tłumaczenia Techniczne Michał Bugajny, Dragon Event, Wydawnictwo Fabryka Słów, Night Pizza Szczecin.

 

Więcej informacji na www.forgeofstars.com, fanpage Forge of Stars oraz stronie wydarzenia na Facebook.