Mail: biuro@sektor3.szczecin.pl   Telefon: 91-350-82-99

Archiwum

Rusza nabór kandydatów/tek do Zachodniopomorskiej Rady Pożytku Publicznego

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz działając na podstawie uchwały nr 1127/22 Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego z dnia 13 lipca 2022 r. zmieniającej uchwałę w sprawie trybu powołania członków Zachodniopomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz określenia organizacji i trybu jej działania ogłasza rozpoczęcie procedury wyłaniania kandydatów/tek na przedstawicieli/lki organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3...

Razem Możemy Więcej

1 sierpnia w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Szczecinie rusza nowy projekt „Razem Możemy Więcej – Pierwsza Edycja Programu Aktywizacyjnego dla Cudzoziemców na lata 2022 – 2023” w ramach Resortowego Programu Aktywizacyjnego dla Cudzoziemców na lata 2022 – 2025. Projekt ma na celu aktywizację zawodową i integrację społeczną cudzoziemców legalnie przebywających w Polsce.

Problemy techniczne – telefon

Jak już niektórzy zdążyli zwrócić uwagę mamy problemy techniczne z internetem w Sektor 3 Szczecin. Niestety przez to nasz telefon nie działa. Prosimy o kontakt mailowy oraz poprzez media społecznościowe. Za utrudnienia przepraszamy, robimy co w naszej mocy żeby odzyskać pełną sprawność.

Zagraj w roundnet – dbaj o formę!

Zapraszamy bardzo gorąco mieszkańców przede wszystkim Szczecina i Polic do wystartowania w turnieju rekreacyjnym roundnet na terenie Jasnych Błoni w Szczecinie już w sobotę 25 czerwca 2022 r. w godzinach 16:00 – 18:30! Udział bezpłatny – do wygrania atrakcyjne nagrody – wymagana wcześniejsza rejestracja – zapisz się już teraz!

VI Międzynarodowy Kongres Kreatywny Design Plus

Inspirujące spotkania, warsztaty, rozmowy o sektorze kreatywnym. Już 9-10 czerwca 2022 roku kolejna odsłona Międzynarodowego Kongresu Kreatywnego Design Plus. Po raz szósty spotykamy się w Szczecinie, by wspólnie zastanowić się nad kondycją sektorów kreatywnych, porozmawiać o gospodarce opartej na innowacyjnych rozwiązaniach i działaniach zmieniających świat na lepszy.

Piknik Pasji już w ten weekend!

Przed nami dwa dni niezwykłego święta NGO! Dołącz do nas i poznaj lokalne organizacje pozarządowe. Na uczestników Pikniku w ogrodzie INKU oraz Północnej Izby Gospodarczej będą czekać niezwykłe atrakcje: koncerty, strefy animacji dla dzieci, warsztaty oraz food trucki.
Skip to content