Kiedy:
17 Czerwiec 2019@17:00 – 20:00
2019-06-17T17:00:00+02:00
2019-06-17T20:00:00+02:00
Gdzie:
Klub Don Senior
ul. Stołczyńska 161
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Stowarzyszenie Oswajanie Sztuki

Weź sprawy w swoje ręce!

Masz pomysł na zmiany w swojej najbliższej okolicy? Marzy Ci się projekt, który ułatwi życie innym mieszkańcom? Możesz go zrealizować dzięki Szczecińskiemu Budżetowi Obywatelskiemu!

Właśnie ruszył nabór wniosków do SBO – Szczeciński Budżet Obywatelski 2020. Do 5 lipca każdy mieszkaniec może zgłosić swój pomysł na nowe oblicze miasta, osiedla, ulicy. Od tego roku obowiązuje zmieniony w toku konsultacji regulamin, otwierający przed potencjalnymi wnioskodawcami wyjątkowe możliwości. Do zagospodarowania jest ponad 12 milionów złotych!

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące naboru
wniosków. Omówimy nowy regulamin, pokażemy jak wygląda wniosek i karta oceny, będzie też można porozmawiać o pomysłach na projekty.
Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 17 czerwca o godz. 17:00 w Klub Don Senior ul. Stołczyńska 161.
Dedykowane będzie przede wszystkim mieszkańcom północnych osiedli (obszary lokalne nr 1, 2, 6 i 7) ale zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Pozostałe spotkania:
Akademia SBO: spotkanie informacyjne | osiedla Zachód
Akademia SBO: spotkanie informacyjne | osiedla Śródmieście
Akademia SBO: spotkanie informacyjne | osiedla Prawobrzeże

Organizatorem spotkań w ramach Akademii SBO jest Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI.

Spotkanie prowadzi Paulina Stok-Stocka – menadżerka projektów, fundraiserka, animatorka kultury. Wiceprezeska Stowarzyszenia Edukacyjno-Artystycznego OSWAJANIE SZTUKI, które od 2017 r. prowadzi Środek. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. W szczecińskich organizacjach pozarządowych działa od 2010 r. Od 2014 r. pracuje w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, na stanowisku Głównego Specjalisty ds.współpracy partnerskiej. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie pozyskiwania i rozliczania środków finansowych na realizację projektów kulturalnych i społecznych, a także ich koordynacji. Realizowała zarówno małe oddolne działania na bazie pracy wolontariackiej i w oparciu o własne zasoby rzeczowe, po projekty o wartości kilkuset tysięcy złotych., zarówno miękkie jak i inwestycyjne. Doradza podmiotom, organizacjom i grupom nieformalnym w przygotowaniu i realizacji projektów, w tym w opracowaniu strategii pozyskiwania funduszy.