W tych trudnych dla nas wszystkich chwilach Miasto Szczecin chce pomóc lokalnym biznesom przetrwać i utrzymać swoich klientów, aby po zakończeniu epidemii mogli dalej rozwijać się w Szczecinie. Sprawa dotyczy także stowarzyszeń i fundacji, które prowadzą działalność gospodarczą.

31.03.2020Szczecin Lokalny Solidarny – dedykowana platforma online do wspierania lokalnego biznesu dostępna w sieci – http://sls.szczecin.eu/.
27.03.2020Szczecin Lokalny Solidarny także dla organizacji, które prowadzą działalność gospodarczą! W ramach akcji Szczeciński Lokalny Solidarny Miasto Szczecin proponuje wprowadzenie voucherów, które przedsiębiorcy mogliby sprzedawać z odroczoną możliwością realizacji.
Rozpoczynamy nabór dla przedsiębiorców, którzy mogą zgłosić się do programu wysyłając maila ze swoimi danymi kontaktowymi, nazwą firmy, adresem, logotypem (nie jest wymagany) na adres info@zstw.szczecin.pl . Zwrotnie otrzymasz od nas edytowalnego pdf, wraz zestawem grafik promocyjnych. Do udziału w akcji zachęcamy nie tylko lokale gastronomiczne i usługowe, ale także stowarzyszenia i fundacje, które prowadzą działalność gospodarczą.
12.03.2020Szczecin Lokalny Solidarny – zbieramy listę lokali, które funkcjonują z opcją dowozu lub na wynos. Jest ona dostępna pod adresem: wiadomości.szczecin.eu/koronawirus