3000 złotych dla Kamienica1 – Fundacja Na Rzecz Rozwoju Sztuki i Promocji Zdrowia na realizację projektu Gotowi do lotu – edukacja z mini dronem.

Dobiegło końca głosowanie na najciekawsze lokalne inicjatywy społeczne w ramach V edycji programu „Decydujesz, pomagamy”. Kamienica1 – Fundacja Na Rzecz Rozwoju Sztuki i Promocji Zdrowia dzięki głosom klientów Tesco zyskała grant w wysokości 3000 złotych na realizację projektu Gotowi do lotu – edukacja z mini dronem.

29.03.2019 r. w sklepie Tesco przy ulicy Milczańskiej 31F w Szczecinie odbyło się oficjalne wręczenie grantów zwycięzcom V edycji programu „Decydujesz, pomagamy”. Kamienica1 – Fundacja Na Rzecz Rozwoju Sztuki i Promocji Zdrowia. otrzymała czek na 3000 złotych na realizację projektu Gotowi do lotu – edukacja z mini dronem.

Projekt to unikatowe w skali kraju zajęcia edukacyjne, na których uczestnicy będą mieli okazję polecieć do stworzonego przez siebie zakątka świata. Będzie to bardzo ekscytująca podróż, gdyż polecą tam mini dronem! Dzięki zajęciom dzieci poznają nowe technologie w bardziej aktywnej formie oraz poszerzą wyobraźnię przestrzenną i rozwinął kreatywność, a tworząc i omawiając makiety ciekawych miejsc, podniosą swoją świadomość na temat lokalnych atrakcji turystycznych.

„Projekt dofinansowany z programu „Decydujesz, pomagamy”. W imieniu Kamienica1 – Fundacja Na Rzecz Rozwoju Sztuki i Promocji Zdrowia czek z rąk kierownika sklepu Pawła Ślubowskiego odebrał Marek Szymański Prezes Zarządu.

Wy decydujecie, my pomagamy!

V edycja programu to kolejna dawka pozytywnej energii i korzystnych zmian, które wpłyną na najbliższe otoczenie uczestników. Na potrzeby programu mapa Polski kolejny raz została podzielona na 125 mikroregionów, w każdym z nich finansowe wsparcie otrzymały trzy inicjatywy! Tesco wraz z Fundacją Tesco przekazało aktywnym mieszkańcom łącznie 1 125 000 złotych na lokalne działania.

VI edycja programu „Decydujesz, pomagamy”

Dla wszystkich zaangażowanych mieszkańców już w kwietniu tego roku pojawi się kolejna okazja na zdobycie grantów na realizację ich lokalnych inicjatyw. Więcej informacji o programie można znaleźć na stronie internetowej: www.tesco.pl/pomagamy.