Mail: biuro@sektor3.szczecin.pl   Telefon: 91-350-82-99

Archiwum

Jakie rośliny wytrzymają śródmiejski klimat? Ostatnie spotkanie o ogródkach gastronomicznych w ŚRODKU

Gościnią kolejnego spotkania z serii „Środy w Środku” będzie Ogrodniczka Miasta Szczecin, Marta Safader-Domańska. Będzie o roślinach, które sprawdzą się w ogródku gastronomicznym w centrum miasta. Jednocześnie to ostatnia rozmowa w temacie ogródków – kolejne „Środy” poświęcone będą już innym miejskim kwestiom.

digital ART w INKU

Zespół Metasy oraz Stowarzyszenia Media Dizajn zapraszają na spotkanie poświęcone tematyce sztuki cyfrowej ze szczególnym uwzględnieniem popularnego od 2021 roku trendu związanego z technologią web3 oraz NFT.

Wystawa Światło na lampy

W imieniu INKU dsrdecznie zapraszamy na wernisaż prac Izabeli Kołwzan. Artystka zaprezentuje lampy, które są podsumowaniem jej doświadczeń w pracy ze szkłem, zainteresowań oraz obserwacji rytmu miasta w którym mieszka.

Regionalne Forum Praktyków Partycypacji w Szczecinie

W imieniu Fundacji Stocznia oraz Stowarzyszenia Edukacyjno-Artystycznego OSWAJANIE SZTUKI zapraszamy osoby reprezentujące organizacje społeczne, urzędy i radnych/radne różnych miejscowości regionu, w tym zarówno osoby doświadczone w działaniach związanych z partycypacją obywatelską, jak i takie, które stawiają na tej ścieżce dopiero pierwsze kroki do udziału w Regionalnym Forum Praktyków Partycypacji. 
Skip to content